Güvenli Ödeme

Güvenlik

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği
Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği
Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka’nın sunduğu 3D maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği
Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

Yurtiçi Kargo Kapıda Nakit Ödeme
Eğer dilerseniz Yurtiçi Kargo ile Kapıda Nakit olarak da ödeme yapabilirsiniz.

PAYPAL ile Ödeme (Paypal Yakın zamanda Türkiyeye gelecektir)

Alışverişiniz göz açıp kapayana kadar tamam.

Yalnızca bir e-posta ve şifreyle milyonlarca online mağazadan kolayca ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Kart numaranızı veya kişisel bilgilerinizi girmenize gerek yok.

Nasıl ödemek istediğinizi siz seçin.

Seçim sizin! PayPal hesabınıza PayPal Nakit ve istediğiniz diğer kartlarınızı kolaylıkla ekleyebilir, dilediğiniz kartınızı seçerek birkaç adımda hızlı ve kolay alışveriş yapabilirsiniz.