Battlefield V Çok Yakında Çıkıyor Yorum yaz

İnsanlığın en büyük çatışmasında yer alın

2. Dünya Savaşı’nın vahşi savaş meydanları boyunca dramatik bir yolculuğa çıkın.

Daha önce hiç tanık olmadığınız türden bir 2. Dünya Savaşı

Battlefield V ile DICE köklerine ve markayı başlatan döneme geri dönüyor: 2. Dünya Savaşı’na. Çok özgün bir 2. Dünya Savaşı deneyimi sunacak.
Sanat eseri sayılacak grafik teknolojisi ve son teknoloji çok oyunculu deneyimiyle karakterler, mekânlar ve silahlar hayat bulacak.

Tarihin kayıp sayfalarından esinlenen Battlefield V sizi 2. Dünya Savaşı atmosferine sokacak. Hava indirme saldırılarından tank muharebelerine kadar savaşın ilk zamanlarında yaşanan ve unutulmuş olan bu muharebeler önemli sonuçlar getirmişti.

CTarihin kayıp sayfalarından esinlenen Battlefield V sizi 2. Dünya Savaşı atmosferine sokacak. Hava indirme saldırılarından tank muharebelerine kadar savaşın ilk zamanlarında yaşanan ve unutulmuş olan bu muharebeler önemli sonuçlar getirmişti.

 

 

 

 

 

Çıkış sonrası içeriklerle devam eden bir senaryo

‘Tides of War’ yeni muharebeler, cepheler ve ödüller getirerek bölüğünüzün 2. Dünya Savaşı muharebe alanları boyunca yolculuğuna devam etmesini sağlıyor. Büyük Avrupa uluslarının çöküşüyle başlayan ve sizi derin bir çatışmaya götüren Tides of War, Battlefield V’i sürekli devam eden bir yola sokuyor.

 

 

Savaş meydanlarını avantaja çevirmenin yeni yollarıManganıza zafer kazandırmak için birden fazla beklenmedik yöntemi savaş meydanlarında kullanın. Tahkimatlar yapın, savaş yüzünden harabeye dönmüş yapıları onarın veya takımınızın yıkıcı ateş gücünü en yükseğe çekmek için mevzilenmiş silahları kullanın. Manganızla verdiğiniz mücadele artık çok daha derin ve çok daha ödüllendirici.

 

 

 

 

Tamamen özelleştirilebilir askerler

Bölüğünüzün askerlerini, silahlarını ve araçlarını özelleştirin. Bilinen çok oyunculu modlardan rekabetçi ‘Combined Arms’ moduna kadar bölüğünüz daima yanınızda, savaşa hazır ve yolculuğunuz boyunca kendini geliştirmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir